Seria ligowych zwycięstw trwa

III LIGA

Seria ligowych zwycięstw przedłużona do czterech. Trafienie Krystiana Putona z trzynastej minuty dało nam cenne trzy punkty i awans w ligowej tabeli.

Już w drugiej minucie w dobrej sytuacji znalazł się Szymon Stanisławski, ale naciskany przez obrońców minimalnie się pomylił. Dziesięć minut później wiślacy cieszyli się już z prowadzenia. W środku pola piłkę odebrał Przemek Skałecki, podał do Krystiana Putona, a ten uderzeniem w długi róg otworzył wynik meczu. W 24. minucie ładnie lewą stroną urwał się Dariusz Brągiel i tylko centymetrów zabrakło Stanisławskiemu aby trafić do bramki. W końcówce pierwszej połowy trzy rzuty rożne wykonywali goście, ale bez efektu bramkowego.

W drugiej połowie więcej przy piłce utrzymywali się goście, ale jak przyznał na pomeczowej konferencji trener Pawlak zejście do niskiego pressingu było celowym zabiegiem. Nie przekładało się to jednak na sytuacje bramkowe i okazje strzeleckie. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem wiślaków.

WISŁA PUŁAWY 1:0 (1:0) SOKÓŁ SIENIAWA

Bramka: Puton 13

Wisła: Kołotyło – Cheba, Cyfert, Pielach, Barański, Skałecki, Puton K., Kobiałka (83 Zuber), Zając, Brągiel (76 Bernat), Stanisławski (70 Wojczuk)

«
»