Sparingowa porażka z Motorem

Kolejny mecz kontrolny za nami. W sobotę na własnym boisku ulegliśmy Motorowi Lublin 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Maciej Wojczuk.

Goście objęli prowadzenie w 18. minucie. Po rzucie rożnym celnie główkował Rafał Król. Siedem minut później było 2:0, a z najbliższej odległości piłkę do siatki wepchnął Bartosz Rymek. Ze strony Wisły najlepsze okazje mieli Maciej Wojczuk, który z bliska nie trafił do siatki oraz Krystian Puton. Strzał tego ostatniego zablokował obrońca. W drugiej połowie szanse miały obydwa zespoły. W 68. minucie z linii bramkowej strzał Zubera wybili obrońcy, a sześć minut później bramkę kontaktową zdobył Maciej Wojczuk. W drugiej połowie trener dokonał kilku roszad. W przerwie na boisko wszedł siedemnastoletni Borys Piotrowski, a w trakcie gry szesnastoletni Jakub Konc. W końcówce trzecią bramkę dla Motoru zdobył Darmochwał.

Za tydzień zagramy dwa mecze kontrolne. O godzinie 11 podejmiemy Proch Pionki, a cztery godziny później zmierzymy się z Powiślakiem Końskowola.

WISŁA PUŁAWY 1:3 (0:2) MOTOR LUBLIN

Bramki: Wojczuk 71 – Król 18, Rymek 25, Darmochwał 85

Wisła: Owczarzak (60 Socha) – Cheba, Kiczuk (46 Cyfert), Pielach, Pigiel (60 Zając), Skałecki (46 Piotrowski), Puton W. (75 Konc), Puton K., Brągiel, Kacprzycki, Wojczuk (60 Zuber)