Trzecie zwycięstwo

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo w okresie przygotowawczym. W sobotę podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali trzecioligową Broń Radom 2:0.

Od pierwszej minuty zarysowała się spora przewaga wiślaków, którzy już w drugiej minucie mogli zdobyć gola, ale radomian uratował słupek. Potem swoje szanse mieli Bartłomiej Bartosiak, Adrian Paluchowski czy dwukrotnie Emil Drozdowicz, ale brakowało precyzji. Pierwszy z goli padł w 48. minucie. Wprowadzony w przerwie na boisko Krystian Puton przejął piłkę na linii pola karnego i strzałem z powietrza nie dał szans bramkarzowi na interwencję. W 59. minucie padł drugi gol. Po dograniu z lewej strony pola karnego bezpańską piłkę przejął Łukasz Kacprzycki i technicznym strzałem tuż przy słupku powiększył prowadzenie. W końcówce tempo gry nieco siadło, ale wiślacy wciąż mieli swoje sytuacje. Dwukrotnie po rzutach rożnych bliski zdobycia gola był Mateusz Pielach jednak bramkarz nie dał się pokonać.

W najbliższą sobotę zagramy ostatni z serii sparingów. O godzinie 11.00 podejmiemy na własnym stadionie Stal Kraśnik.

WISŁA PUŁAWY 2:0 (0:0) BROŃ RADOM

Bramki: Puton K 48, Kacprzycki 59

Wisła: Owczarzak (46 Socha) – Cheba (80 Plewka), Pielach, Kiczuk, Brągiel (46 Pigiel), Skałecki (75 Łuczkowski), Puton W. (15 zaw. testowany; 46 Piotrowski), Drozdowicz (70 Konc), Kacprzycki, Paluchowski (60 Zając), Bartosiak (46 Puton K.)