Trzy punkty wyjeżdżają z Puław

Pomimo optymistycznych nastrojów po meczu z Avią Świdnik, Wisła straciła 3. punkty w meczu z Podhalem Nowy Targ. Niestety, momenty dobrej gry nie pozwoliły na zwycięstwo.

Od początku meczu przeciwnicy starali się utrzymywać przy piłce i stwarzać sytuacje bramkowe, skutkiem czego w 5. minucie był gol po strzale Mrówki. Po stracie bramki kontrolę na boisku przejęli Wiślacy, co przełożyło się na bardzo ładne uderzenie Zmorzyńskiego, które obronił Szukała. Dobre dośrodkowania Wolanina i Kacprzyckiego niestety nie przyniosły bramki. Od 15. minuty uwydatniła się przewaga naszych zawodników, lecz niestety wynik na tablicy się nie zmienił. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1.

W drugiej połowie padły dwie kolejne bramki dla drużyny Podhala. Po błędach puławskich obrońców, w 67. minucie celny strzał oddał Lepiarz, a w 72. minucie ponownie zaskoczył Mrówka. Trenerzy Popławski i Abramczyk dokonali zmian, które nie wniosły zbyt wiele w ekipie puławiaków. Wyróżniający się zawodnicy Krystian Puton i Łukasz Kacprzycki doznali urazu w trakcie gry, skutkiem czego na boisku pojawili się Konrad Szczotka oraz Damian Bernat.

Za tydzień podejmiemy drużynę Wólczanki Wólki Pełkińskiej przy Hauke-Bosaka 1.

WISŁA PUŁAWY 0:3 (0:1) PODHALE NOWY TARG

Wisła: Kurek- Pielach, Barański (60 Chudyba), Kiczuk, Kacprzycki (81 Bernat), Wolanin, Zuber, K.Puton ( 71 Szczotka), Kobiałka, Zmorzyński, Żelisko (60 Wojczuk).

Bramki: Mrówka 5, 72, Lepiarz 67

Żółte kartki: Barbus, Lewiński, Mrózek (trener) – Pielach.