Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów

PODNOSZENIE CIEŻARÓW

Aż 5. medali zostało wręczonych zawodnikom KS Wisła Puławy podczas Ogólnopolskiego Turnieju Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów.

Natalia Fota zajęła drugie miejsce w kategorii 87 kg do lat 23. Damian Sygnowski, podobnie jak jego koleżanka z klubu, wrócił do domu ze srebrnym medalem w kategorii +109 kg do lat 23. Natomiast piętnastoletni Wiktor Stańczyk uplasował się na szczycie podium w kategorii +102 kg do lat 17., ustanawiając również nowy rekord życiowy w rwaniu, który wynosi 91 kg. Warto również wspomnieć, że dwóch pozostałych reprezentantów Wisły – Mateusz Fiut, który zajął 4. miejsce w kategorii 55 kg do lat 17. oraz Mateusz Zawisza, który zajął 3. miejsce w kategorii 61 kg do lat 17. zaliczyli udane występy w Turnieju. Jesteśmy dumni, że możemy przekazywać tak dobre wieści ze sportowego świata.