W sobotę gramy z Sokołem

III LIGA

W sobotę startuje piłkarska wiosna. O godzinie 15:00 podejmiemy na własnym stadionie drużynę Sokoła Sieniawa.

Zespół Mariusza Pawlaka przystępuje do rozgrywek w pełnym składzie. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Łukasza Kacprzyckiego. Do dyspozycji trenera będą też wszyscy nowopozyskani zawodnicy: Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Błażej Cyfert, Tomasz Zając i Dominik Cheba.

Nasz sobotni rywal po 18. kolejkach zajmuje 11. miejsce w rozgrywkach ligowych mając 25 punktów w dorobku. Sokół zdecydowaną większość punktów zdobył na własnym stadionie, ale w przerwie zimowej zespół przeszedł kilka roszad kadrowych i jego obecna dyspozycja na pewno będzie pewną niewiadomą. Do zespołu dołączyli m.in. Sebastian Ciołek i Michał Wawryszczuk (obaj Stal Kraśnik), Michał Kitliński (AC Este (Włochy), ex. Pogoń Siedlce, Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola) czy Amerykanin Daquan King (FK Panevezys (Litwa). W ostatnim sparingu Sokół rozbił w Zamościu tamtejszego Hetmana 4:0. Wcześniej wygrał także z Siarką Tarnobrzeg (2:0), Partyzantem Targowiska (11:0) oraz JKS 1909 Jarosław (3:0). Uległ z kolei Stali Stalowa Wola (2:3) oraz Wólczance Wólka Pełkińska (0:3).

Wiślacy trenują na pełnych obrotach i zapowiadają walkę o 3 punkty. Jaki będzie ostateczny wynik przekonamy się w sobotę około godziny 17.00. Zapraszamy wszystkich na stadion przy Hauke-Bosaka 1.

«
»