W sobotę zaczynamy!

III LIGA

Zaczynamy! W sobotę pierwsza kolejka nowego sezonu III ligi. O godzinie 18.00 rozpoczniemy na własnym stadionie mecz z drużyną Wólczanki Wólka Pełkińska.

Drużyna prowadzona obecnie przez trenera Daniela Myśliwca była rewelacją ubiegłorocznych rozgrywek. Wólczanka w przedwcześnie zakończonym sezonie zajęła 3. miejsce ustępując o zaledwie jeden punkt Hutnikowi Kraków oraz lubelskiemu Motorowi.

Przed obecnym sezonem w drużynie doszło do kilku zmian personalnych. Wspomniany trener Myśliwiec zastąpił na stanowisku Marcina Wołowca, który objął drugoligową Stal Rzeszów. Najważniejszym ruchem rywali było jednak zatrzymanie na kolejny sezon etatowego snajpera Krzysztofa Pietlucha, który od wielu lat jest najlepszym strzelcem swojego zespołu. W drużynie Wólczanki jest także kilku zdolnych młodych zawodników m.in. bracia Mateusz i Dawid Olejarka, którzy do niedawna bronili barw warszawskiej Legii.

Na pewno wiślaków czeka niełatwa przeprawa, a mecze inauguracyjne są swego rodzaju niewiadomą. Wierzymy jednak, że już od pierwszego meczu zadomowimy się w czołówce tabeli i będziemy walczyć o najwyższe cele.

«
»