Wygrana w drugim sparingu

Po wygranej z Mazurem Karczew w środowe popołudnie wiślacy pokonali Powiślaka Końskowola 3:1 w drugiej letniej grze kontrolnej.

Trener Mariusz Pawlak mocno pomieszał w składzie dając szansę wielu młodzieżowcom. W sumie w całym meczu na boisku zameldowało się aż dziewięciu takich zawodników, a debiut zaliczył zaledwie piętnastoletni Michał Ruciński.

Pierwsza bramka padła już w szóstej minucie, a jej autorem był Rafał Kiczuk. Niemal kwadrans później jedna z nielicznych kontr gości przyniosła bramkę wyrównującą. Prostopadłe podanie na gola zamienił Jakub Pryliński. Dwie minuty później było już 2:1, a strzał Brągiela dobił Krystian Puton. Wynik ustalił w 39. minucie Emil Drozdowicz.

WISŁA PUŁAWY 3:1 (3:1) POWIŚLAK KOŃSKOWOLA

Bramki: Kiczuk 6, Puton K. 19, Drozdowicz 39 – Pryliński 17

Wisła: Kołotyło (46 zaw. testowany) – Cheba (46 Plewka), Kiczuk, Pielach (46 Łuczkowski), Pigiel (46 Zając), Konc (30 zaw. testowany II; 60 Ruciński), Piotrowski (46 Skałecki), Puton K. (46 Puton W.), Kacprzycki (46 Bartosiak; 75 Cheba), Brągiel, Drozdowicz (46 Paluchowski)