Wygrana z Lublinianką

III LIGA

Drugi mecz i drugie zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali czwartoligową Lubliniankę 6:0.

Już w 8. minucie wiślacy objęli prowadzenie. Z lewej strony w pole karne zagrał Bartłomiej Bartosiak, a z bliska do siatki trafił Ednilson Furtado. W 35. minucie faulowany w polu karnym był Ednilson, a jedenastkę na gola zamienił Bartosiak. Pięć minut później padł kolejny gol. Prostopadłe podanie dostał Ednilson, przerzucił piłkę nad bramkarzem, a futbolówkę pod odbiciu od słupka do siatki skierował Jakub Welter.

W 66. minucie dośrodkowanie jednego z testowanych graczy wypuścił z rąk bramkarz Lublinianki, a z bliska na listę wpisał się kolejny ze sprawdzanych tego dnia zawodników. Dwie minuty później po dwójkowej wymianie podań, w sytuacji sam na sam z bramkarzem na listę strzelców wpisał się Łukasz Kacprzycki. Wynik ustalił w 73. minucie Kacper Kondracki.

WISŁA PUŁAWY 6:0 (3:0) LUBLINIANKA

Bramki: Ednilson 8, Bartosiak 36 (karny), Welter 40, zaw. testowany III 66, Kacprzycki 68, Kondracki 73

Wisła: Owczarzak (46 Socha) – Cheba (65 zaw. testowany II), Cyfert (46 Kuban), Pielach, zaw. testowany I (46 Brągiel), zaw. testowany II (46 Puton K.), Zając (46 Ruciński; 68 Kąkol), Ednilson (46 zaw. testowany III), Sobich (25 Welter, 46 Kacprzycki), Bartosiak (46 Kondracki), Drozdowicz (46 Paluchowski)

«
»