Wygrana na zakończenie sezonu

Ostatni akcent sezonu to trzy punkty w meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył strzałem głową Mateusz Pielach.

Goście przyjechali do Puław z nastawieniem zdobycia trzech punktów, które przybliżyłyby bialczan do utrzymania jednak od pierwszej minuty aktywniejsi byli miejscowi. Podlasie skupione na defensywie nie zagrażało praktycznie bramki strzeżonej przez Pawła Sochę. W ósmej minucie nad bramką uderzył Łukasz Kacprzycki. Kwadrans później z lewej strony dogrywał Krystian Żelisko, a strzał Kacprzyckiego odbił Wrzosek. Z dobitką pospieszył Jakub Poznański jednak gol nie został uznany z powodu pozycji spalonej wiślaka. Tuż przed przerwą z powietrza huknął równie mocno co niecelnie Michał Zuber.

W drugiej połowie bialczanie starali się grać odważniej, ale mieli ogromny problem ze stworzeniem sytuacji do zdobycia gola. Ta sztuka niemal udała się Żelisce w pięćdziesiątej czwartej minucie, kiedy to po wrzutce Kasprzyckiego i strzale głową naszego napastnika piłkę z linii wybił golkiper Podlasia. Cztery minuty później było już 1:0. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową na gola zamienił Mateusz Pielach. W końcowym fragmencie meczu wiślacy mogli zdobyć drugiego gola, ale brakowało finalizacji akcji. Ostatecznie trzy punkty zostały w Puławach.

WISŁA PUŁAWY 1:0 (0:0) PODLASIE BIAŁA PODLASKA

Bramka: Pielach 58

Wisła: Socha – Barański, Poznański, Pielach, Kobiałka, Chudyba (70 Kusal), Zuber (75 Puton), Supryn (87 Kędra), Zmorzyński (70 Szczotka), Żelisko, Kacprzycki (61 Litwiniuk)