Wygrywamy sparing z Orlętami

II liga
Wisła - Orlęta Radzyń

W pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym wiślacy pokonali trzecioligowe Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 (1:1). Łupem bramkowym podzielili się Robert Hirsz, Alen Ploj, Dawid Chudyba i Sylwester Patejuk.

 

To był nasz pierwszy mecz w tym roku i widać było, że długo nie graliśmy ze sobą. W pierwszej połowie nie byłem do końca zadowolony z gry. Było na boisku za dużo chaosu. Mieliśmy przewagę, ale po prostym błędzie straciliśmy bramkę chociaż do dziesiątej minuty mogliśmy już prowadzić 2:0 po akcjach Hirsza i Zmorzyńskiego. Nie podobała mi się nasza gra w środku pola i brak zespołowości. W drugiej połowie było już dużo lepiej. Graliśmy krótką piłką. Cieszy mnie, że strzelają bramki zawodnicy ofensywni, a dodatkowo z dobrej strony pokazał się młody Chudyba. Od meczu do meczu myślę, że będzie to wyglądało lepiej. Pierwsze korekty postaramy się nanieść już na następny mecz z Pogonią – podsumował trener Bohdan Bławacki.

 

Już w najbliższą sobotę Wisła rozegra drugi sparing. Tym razem w Siedlcach zmierzy się z występującą w pierwszej lidze Pogonią. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.

 

WISŁA PUŁAWY 4:1 (1:1) ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

 

Bramki: Hirsz 27, Ploj 53, Chudyba 82, Patejuk 89

 

Wisła (I połowa): Madejski – Żemło, Murawski, Pielach, Zmorzyński, Smektała, Maksymiuk, Zulciak, Meskhia, Brzeski, Hirsz; (II połowa): Zolech – Kusal (65 Chudyba), Sulkowski, Poznański, Dębowski, Sedlewski, Kobiałka, Litwiniuk, Szczotka, Patejuk, Ploj

«
»