Wyjątkowy prezent dla naszego klubu

I Liga

Panowie Paweł Mączka i Marek Muzyk, przed dzisiejszym meczem Wisły ze Zniczem Pruszków wręczyli prezesowi Grzegorzowi Nowosadzkiemu, pamiątkowe odznaki za awans do I ligi.

– Kolega Paweł Mączka jest fanem Wisły Puławy i od dłuższego czasu obiecywał, że jak tylko awansują do I ligi to zrobi odznak, ponieważ ja ze swojej kolekcjonerskiej przeszłości mam dobre układy z firmami produkującymi odznaki i mój przyjaciel mieszkający w Anglii wykonał te odznaki, które dziś wręczyliśmy prezesowi Grzegorzowi Nowosadzkiemu – wyjaśnia Marek Muzyk, autor odznak m.in. dla Wisły Kraków.

Paweł Mączka, nie jest mieszkańcem Puław, ani nie pochodzi z naszego miasta to jednak nie przeszkadza mu w kibicowaniu Wiśle.

– Sam do końca nie wiem skąd wyniknęło moje kibicowanie Wiśle Puławy. Po prostu są takie kluby, którym się kibicuje i ma się do nich sympatię i dla mnie takim klubem jest właśnie puławska Wisła, a te odznaki to taka cegiełka i prezent za historyczny awans – wyjaśnia Paweł Mączka, który na co dzień mieszka w Anglii.

«
»