Wyróżnienia na konferencji Bezpieczny Stadion

Klub

25 października 2018 roku w Kielcach odbyła się XVIII edycja Konferencji „Bezpieczny Stadion”, organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Centrum Kongresowym Targi Kielce.

 
Konferencja ma na celu zacieśnianie integracji działań podmiotów zaangażowanych w organizację i bezpieczeństwo meczów piłki nożnej. Dlatego co roku bierze w niej udział kilkuset przedstawicieli klubów piłkarskich, Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz władz piłkarskich.
Jednym z punktów uroczystości byłą Gala Fair Play, w trakcie której wyróżnione zostały osoby i instytucje szczególnie zasłużone w działaniach na rzecz poprawy organizacji i bezpieczeństwa meczów piłki nożnej w Polsce. W gronie wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele Naszego Klubu. Paweł Nowosadzki otrzymał wyróżnienie za wzorowe podejście do wykonywania obowiązków spikera obok przedstawicieli m.in. Pogoni Szczecin, Arki Gdynia czy Jagiellonii Białystok. Z kolei wyróżnienie za wzorowe podejście w wykonywaniu obowiązków kierownika ds. bezpieczeństwa otrzymał Leszek Reguła. Najważniejszym jednak okazało się wyróżnienie za wzorową organizację meczów piłki nożnej dla naszego Klubu. Warto podkreślić, że takie wyróżnienie otrzymały zaledwie trzy kluby w Polsce. Oprócz nas doceniono Śląsk Wrocław i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 

 

PEŁNA LISTA WYRÓŻNIONYCH

«
»