Z Avią na remis

Jeden punkt po środowym meczu przywożą ze Świdnika podopieczni Mariusza Pawlaka. Wiślacy zremisowali z Avią 1:1.

O pierwszej połowie nasz zespół chciałby jak najszybciej zapomnieć. Gra nie kleiła się zupełnie i wiślacy nie stworzyli żadnej sytuacji do zdobycia gola. Gospodarze kilkukrotnie próbowali z dystansu, ale nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką wracającego do składu Kacpra Kołotyło.

Druga połowa zaczęła się najgorzej jak mogła. Błąd w wyprowadzeniu piłki, a potem pasywność w obronie pozwoliła na oddanie strzału Kamilowi Oziemczukowi, który dał miejscowym prowadzenie. Po godzinie gry wyrównaliśmy. Szybką akcję rozprowadził Krystian Puton, dograł do Łukasza Kacprzyckiego,a ten posłał piłkę przed bramkę Androsiuka. Tam technicznym uderzeniem swojego osiemnastego gola w sezonie zdobył Adrian Paluchowski. W końcówce obie drużyny walczyły o zwycięskie trafienie. Bliżej byli wiślacy, kiedy po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym o centymetry pomylił się Dominik Cheba.

W najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 podejmiemy Podlasie Biała Podlaska.

AVIA ŚWIDNIK 1:1 (0:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Oziemczuk 49 – Paluchowski 60

Wisła: Kołotyło – Cheba, Cyfert, Pielach, Kuban, Kiczuk, Drozdowicz (72 Brągiel), Piotrowski, Bartosiak (46 Kacprzycki), Zając (46 Puton K.), Paluchowski