Zadecydowały błędy indywidualne

I Liga

Wiślacy w środowe popołudnie podejmowali w Puławach Legionovię Legionowo. Mecz rozgrywany w deszczu ostatecznie zakończył się wygraną gości 0:2. Wynik meczu już w 6 minucie otworzył Krystian Wójcik z rzutu karnego, a ostateczny wynik w 52 minucie ustalił Paweł Garyga trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego.

– Zarówno w jednej jak i w drugiej połowie mieliśmy olbrzymią przewagę, a Legionovia nie stworzyła sobie żadnej sytuacji do strzelenia bramki. Natomiast gole padły po dwóch olbrzymich błędach naszych zawodników, które nie powinny się przydarzyć. Traktujemy to jednak jako kolejną jednostkę treningową i mamy materiał do tego aby zbudować “11” i “18” na mecz w Bytowie. Po raz kolejny próbowaliśmy kilku wariantów ustawienia i kilku sposobów rozgrywania piłki i już jakiś pomysł powoli się rodzi – wyjaśnia Robert Złotnik, II trener zespołu i dodaje:

– Oczywiście fajnie by było jakby z tych sytuacji które sobie stworzyliśmy przynajmniej część zakończyła się zdobyciem bramki ale to jest piłka nożna. Trzeba pamiętać, że jesteśmy w okresie przygotowawczym dzień wcześniej popracowaliśmy ciężej i dzisiaj momentami brakowało tej świeżości na boisku. Mimo wyniku optymistycznie podchodzimy do przyszłości i do walki w lidze –

To był przedostatni nasz sparing w okresie przygotowawczym. Ostatni odbędzie się w sobotę – 25 lutego – o godz. 12:00. Do Puław przyjedzie Podlasie Biała Podlaska.

Skład Wisły: 

Penkovets – Hiszpański(46’Sedlewski), Poznański(46’Maksymiuk), Gusocenko, Litiwniuk(46’Turzyniecki), Cierpka(46’Głaz), Toni(46’Szczotka), Płonowski(46’Popiołek), Smektała(46’Skrzypek), Darmochwał(46’Pożak), Patejuk(46’Nowak)

«
»