Zwycięstwo na koniec sparingów

Zwycięstwem zakończyliśmy okres przygotowawczy przed startem sezonu 2020/2021. Podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali w sobotę w grze kontrolnej ligowego rywala, kraśnicką Stal 3:0.

Już od początku meczu było blisko zdobycia gola. Najpierw Adrian Paluchowski uderzył w boczną siatkę, a kilka chwil później przegrał pojedynek z bramkarzem. W trzynastej minucie idealnym podaniem obsłużył Bartosiaka, którego w polu karnym faulował jeden z obrońców. Rzut karny na gola zamienił Krystian Puton. Po upływie pół godziny gry było 2:0. Dośrodkowanie z rzutu rożnego celną główką sfinalizował Emil Drozdowicz. Trzy minuty później ten sam narożnik, idealne dośrodkowanie i Drozdowicz wpisał się na listę strzelców po raz kolejny. W drugiej połowie tempo gry osłabło i trudniej było o klarowne okazje. Wynik ostatecznie się nie zmienił i sparingowe granie kończymy trzybramkowym zwycięstwem.

Już w najbliższą sobotę 1 sierpnia na własnym boisku zaczniemy ligowe granie. O godzinie 18.00 podejmiemy Wólczankę Wólka Pełkińska.

WISŁA PUŁAWY 3:0 (3:0) STAL KRAŚNIK

Bramki: Puton K. 13, Drozdowicz 30, 33

Wisła: Kołotyło (75 Owczarzak) – Pigiel, Kiczuk, Pielach, Cheba (78 Piotrowski), Puton K. (86 Konc), Skałecki, Kacprzycki, Drozdowicz (62 Zając), Bartosiak (62 Puton W.), Paluchowski