Dwa różne sparingi

24.07.2021

Dwie jakże odmienne gry kontrolne rozegrali w sobotę wiślacy. W pierwszym meczu podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali czwartoligowy Powiślak Końskowola 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu. Najpierw bramkarza przelobował Karol Czelny, a następnie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz.

W drugim sparingu wiślacy ulegli wysoko Polonii Warszawa tracąc aż pięć goli i nie strzelając żadnego. Goście grali odważnie i twardo, a przy tym bardzo skutecznie i zasłużenie sięgnęli po wygraną. Nasz zespół nie był w stanie odwrócić losów meczu już do przerwy przegrywając 0:3. Próba generalna przed rozgrywkami ligowymi zakończyła się kompromitującą porażką.

WISŁA PUŁAWY 3:0 (0:0) POWIŚLAK KOŃSKOWOLA

Bramki: Czelny, Drozdowicz

Wisła (skład wyjściowy):  Owczarzak – zaw. testowany I, Wiech, Pyska, Czelny, zaw. testowany II, Figura, Bartosiak, Drozdowicz, Kacprzycki, zaw. testowany III

WISŁA PUŁAWY 0:5 (0:3) POLONIA WARSZAWA

Wisła (skład wyjściowy): Kołotyło – Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, Skałecki, Daniel, Ednilson, Kondracki, Puton, Paluchowski