Bilety

Bilety oraz karnety na mecze domowe pierwszego zespołu można nabywać w siedzibie Klubu przy ulicy Hauke-Bosaka 1 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

CENY BILETÓW:

 

Bilet normalny: 10 zł

Kobiety: 1 zł

Bilet ulgowy: 5 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści,młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 

Karnet na rundę wiosenną 2020/2021:

Karnet normalny: 70 zł

Karnet dla kobiet: 5 zł

Karnet ulgowy: 35 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści, młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki)

 

UWAGA

- Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna posiadającego ważny bilet wstępu, dzieci i młodzież muszą mieć bilet “zerowy” wydany w kasie”).

- Do zakupu biletu nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki na mecze można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

- Istnieje możliwość zakupu biletów dla grup szkolnych w cenie 1zł / osoba. W celu rezerwacji takowych prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu pod numerem telefonu 81 470 49 09. 

 

Aktualnie w związku z sytuacją epidemiczną na terenie kraju wszystkie mecze ligowe oraz pucharowe odbywają się bez udziału publiczności!

 

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny