Bilety

Już w środę 26.05.2021 o godzinie 18.00 rozegramy finał Okręgowego Pucharu Polski. Rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Avią Świdnik na stadionie MOSIR w Puławach.

Według regulacji sanitarnych, które weszły w życie od 15 maja 2021r., na wydarzeniach sportowych mogą zagościć widzowie w liczbie stanowiącej 25% pojemności danego obiektu.

Do sprzedaży na mecz z Avią Świdnik przeznaczyliśmy 750 biletów.

Kibice zainteresowani otwartą sprzedażą biletów, nabywać je mogą wyłącznie online przez portal Kupbilet.pl lub stacjonarnie w salonie Empik w Galerii Zielonej w Puławach.

Link do strony Kupbilet.pl: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn1220

Uwaga: Stacjonarna sprzedaż w kasach biletowych nie będzie prowadzona. Kasy biletowe nie będą czynne.

Cennik biletów:
Bilet normalny: 10 zł
Kobiety: 1 zł
Bilet ulgowy: 5 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści, młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

Próg 25% pojemności obiektu jest dla nas progiem nieprzekraczalnym, a obowiązkowe bufory dla obsługi technicznej meczu oraz konieczność zachowania ustalonych odległości na widowni sprawiają, iż na niektórych sektorach zmniejszyła się liczba udostępnionych krzesełek. Część miejsc musiała także zostać wyłączona ze sprzedaży ze względu na wyżej wymienione okoliczności.

Przypominamy, że obecni na meczu Kibice są zobligowani do noszenia maseczek w momencie wchodzenia na Stadion oraz w momencie przemieszczania się po nim, włącznie z punktami gastronomicznymi (otwartymi w ramach obowiązujących reguł sanitarnych) i toaletami. W ramach zasad, minimalizujących liczbę miejsc potencjalnego gromadzenia się, zamknięte zostaną także stadionowe depozyty. W związku z tym prosimy o pozostawienie swoich plecaków oraz bagażu osobistego w domach.

Udostępnione miejsca zostały wyselekcjonowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Zachęcamy więc rodziny do rezerwowania swoich miejsc blisko siebie. Musimy pamiętać, że zmiana miejsca na Stadionie może ograniczać komfort i bezpieczeństwo innych kibiców poprzez niezachowanie odpowiedniego dystansu względem pierwotnie wyznaczonych miejsc. Prosimy o zachowanie na meczu społecznej odpowiedzialności.

 

UWAGA

- Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna posiadającego ważny bilet wstępu, dzieci i młodzież muszą mieć bilet “zerowy” wydany w kasie”).

- Do zakupu biletu nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki na mecze można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

- Istnieje możliwość zakupu biletów dla grup szkolnych w cenie 1zł / osoba. W celu rezerwacji takowych prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu pod numerem telefonu 81 470 49 09. 

 

 

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny