Klub Biznesu

Myśląc o integracji środowiska biznesowego skupionego przy Klubie powołaliśmy do życia Klub Biznesu KS Wisła Puławy, który jest częścią Partnerskich Klubów Biznesu. To miejsce dla grona przedsiębiorców, których łączą wspólne cele biznesowe i pasja do sportu.

Klub Biznesu KS Wisła zrzesza sponsorów i partnerów Klubu, którzy angażują się w jego codzienne funkcjonowanie. Wspólnie chcemy tworzyć projekty biznesowo-marketingowe, pozyskiwać partnerów i zwiększać przychody firm.

Każdy członek Klubu Biznesu jest posiadaczem jednego z pakietów sponsorskich, które są zależne od stopnia zaangażowania. Jednym z głównych narzędzi są nasze cykliczne spotkania, otwarte i zamknięte, które są miejscem rozmów, wymiany pomysłów i pierwszym krokiem do zawiązywania wspólnych biznesów. To również miejsce prezentacji nowych partnerów Klubu. Poza tym spotykamy się na meczach ligowych naszej drużyny i wspólnie dopingujemy naszych zawodników. Regularnie organizujemy spotkania integracyjne, często w siedzibach naszych partnerów, by poza osiąganiem celów biznesowych także miło spędzić czas w gronie zaufanych osób.

 

Czym się zajmujemy w Klubie Biznesu?

Poszukujemy nowych klientów dla firm różnych branż.

Wspomagamy nawiązywanie kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z całego kraju.

Przedstawiamy skuteczne modele zwiększania sprzedaży usług i produktów.

Członkostwo w Klubie Biznesu daje przestrzeń do tworzenia relacji biznesowych i towarzyskich.

Będąc członkiem Klubu Biznesu wspierasz KS Wisła Puławy.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z kierownikiem Klubu Biznesu KS Wisła Puławy!

sekretariat@kswislapulawy.pl

 

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny