Aktualności

Emil Drozdowicz i Piotr Lisowski odchodzą z klubu

30.06.2022

Emil Drozdowicz i Piotr Lisowski to kolejni zawodnicy, którzy odchodzą z naszego klubu. Obu zawodnikom z dniem 30 czerwca br wygasają kontrakty. Emil Drozdowicz trafił do Wisły przed dwoma laty. Rozegrał w sumie 70 spotkań i zdobył 20 goli wydatnie przyczyniając się do awansu do II ligi. Piotr Lisowski grał w naszym Klubie na zasadzie transferu czasowego z Korony Kielce. Rozegrał 22 oficjalne mecze i zdobył jednego gola pieczętując zwycięstwo w Grodzisku Mazowieckim.

Emil, Piotr - dziękujemy za Wasz wkład w rozwój klubu i życzymy powodzenia!

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny