Aktualności

Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu

21.06.2021

 

W piątek i w sobotę odbyły się Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu. Wiślacy podczas tych zawodów zdobyli 32 medale!

9 zawodniczek i zawodników zdobyło medale podczas tego wydarzenia, a 11 Wiślaków zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce:

Oliwia Wit
- 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 5 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 5 miejsce na 400 m stylem dowolnym
- 6 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 7 miejsce na 200 m stylem dowolnym

Klaudia Deputat
- 5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
- 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- 6 miejsce na 400 m stylem dowolnym
- 7 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- 8 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Nikola Jasik
- 2 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 3 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 4 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 5 miejsce na 100 m stylem klasycznym

Katarzyna Bocianowska
- 1 miejsce na 400 m stylem zmiennym
- 2 miejsce na 50 m stylem motylkowym
- 3 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 3 miejsce na 200 m stylem zmiennym
- 9 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Gabriela Król
- 1 miejsce na 50 m stylem klasycznym (3 miejsce w Open)
- 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym (1 miejsce w Open)
- 1 miejsce na 200 m stylem klasycznym (3 miejsce w Open)
- 1 miejsce na 200 m stylem zmiennym (1 miejsce w Open)
- 1 miejsce na 400 m stylem zmiennym (1 miejsce w Open)
- 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym (2 miejsce w Open )

Zuzanna Gawełko
- 1 miejsce na 200 m stylem dowolnym
- 2 miejsce na 400 m stylem dowolnym
- 3 miejsce na 100 m stylem klasycznym
- 5 miejsce na 200 m stylem klasycznym
- 6 miejsce na 50 m stylem klasycznym
- 6 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Anna Pecio
- 6 miejsce na 50 m stylem klasycznym w OPEN

Damian Baraban
- 2 miejsce na 200 m stylem motylkowym
- 5 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 6 miejsce 400 m stylem dowolnym

Hubert Żaczek
- 1 miejsce na 100 m stylem motylkowym
- 1 miejsce na 200 m stylem zmiennym
- 2 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Bartłomiej Rymkiewicz
- 3 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
- 7 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- 8 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Mateusz Sala
- 1 miejsce na 100 m stylem klasycznym
- 2 miejsce na 200 m stylem klasycznym
- 2 miejsce na 400 m stylem zmiennym
- 3 miejsce na 50 m stylem klasycznym
- 4 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Najlepszą zawodniczką tych zawodów została Gabrysia Król!

Nasza sekcja zajęła 4 miejsce wśród 34 klubów startujących w tej imprezie!

Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz dla trenera!

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny