Aktualności

Gramy z GKS Jastrzębie

15.07.2022

W ostatnim sezonie GKS Jastrzębie spadł z Fortuna I ligi. Zebrane dwadzieścia pięć punktów sprawiło, że sobotni przyjezdni byli czerwoną latarnią ligi w sezonie 2021/2022. Defensywa Wisły musi mieć się jednak na baczności.

W sobotę najważniejsze będą trzy punkty. Wiara w zwycięstwo w naszym zespole jest wysoka, a podczas treningów i okresu przygotowawczego było widać sporą chęć do zwycięstw u zawodników.

- Defensywa Wisły musi trzymać wysoki poziom, tak jak to było w niektórych meczach rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Przytrafiły nam się błędy w ostatnim spotkaniu z Polonią, ale po stronie testowanych bramkarzy. Nie robiłbym tu wielkich problemów przed sobotnim starciem, bo widzę postępy swojego zespołu i chęć do zwycięstw – mówi Mariusz Pawlak, trener piłkarzy.

Poprzedni sezon e-Winner 2 ligi zakończyliśmy na 11. miejscu w tabeli. Jak wyglądała nasza kadra w okresie przygotowawczym równo rok temu?

- W zeszłym roku mieliśmy kosmetyczne zmiany, cztery lub pięć. Jeżeli po awansie zespół funkcjonuje w miarę dobrze to lepiej delikatnie go wzmocnić. Aktualnie przyszli zawodnicy z dobrym potencjałem – mówi trener Pawlak. GKS Jastrzębie też zapowiada walkę o pełną pulę więc mamy nadzieję na ciekawe widowisko. Przypominamy, że mecz zostanie rozegrany przy Hauke – Bossaka 1 w sobotę o godzinie 18:00.

Zapraszamy na trybuny, bądźcie naszym 12 zawodnikiem!

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny