Aktualności

Maciej Kona wiślakiem

12.01.2022

Maciej Kona został nowym zawodnikiem naszego Klubu. 25-letni zawodnik występuje na pozycji pomocnika, a ostatnio reprezentował barwy naszego ligowego rywala - Chojniczanki Chojnice.

- Miałem okazję już współpracować z trenerem Pawlakiem - wtedy wywalczyliśmy awans do 1. ligi i nie ukrywam, że tutaj w Puławach bardzo chciałbym to powtórzyć - mówi Maciek. - Ważne jest też to, że Wisła była zdeterminowana żeby mnie tutaj sprowadzić. Od razu czułem, że będę tutaj potrzebny - dodaje.

Maciek rozpoczynał przygodę z piłką w bydgoskim Zawiszy reprezentując ten klub między innymi w rozgrywkach I ligi. Następnie trafił do Chrobrego Głogów, w którym występował przez trzy sezony, a kolejnym przystankiem w przygodzie z piłką była wspomniana Olimpia Grudziądz. W 2020 roku przeszedł do Chojniczanki. W obecnym sezonie rozegrał 17 spotkań i zdobył 3 bramki w ramach eWinner II ligi. W sumie w swojej przygodzie z piłką ma na swoim koncie blisko sto meczów na poziomie 1. ligi oraz ponad sześćdziesiąt w 2. lidze.

Maciek, witamy w Puławach!

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny