Aktualności

ME: Daniel Goljasz wygrywa grupę B

09.04.2021

Doskonały debiut Daniela Goljasza na Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Moskwie. Nasz zawodnik pobił wszystkie rekordy życiowe i zajął pierwsze miejsce w grupie „B” kat. 96 kg uzyskując w dwuboju 346 kg (154+192).

Daniel zaliczył wszystkie trzy próby w rwaniu uzyskując 147, 151 i 154kg i wyprzedził drugiego w klasyfikacji reprezentanta Finlandii o 2 kilogramy. W podrzucie rozpoczął od udanego podejścia na 187kg, następnie pokonał ciężar 192kg bijąc rekord życiowy. W trzecim podejściu atakował sztangę ważącą 196kg, ale bez efektu.

Ostatecznie nasz zawodnik wygrał dwubój z przewagą 13 kilogramów nad drugim sklasyfikowanym zawodnikiem i zakończył swój debiutancki start w Mistrzostwach na doskonałym ósmym miejscu.

fot. PZPC

 

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny