Aktualności

Minimalna porażka w Pucharze

28.07.2022

Minimalna porażka w Stężycy kończy naszą przygodę z Pucharem Polski. Zespół Mariusza Pawlaka pomimo niezłej gry wraca z dalekiego wyjazdu bez sukcesu.

Już w 11. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Rzut karny na gola zamienił Jakub Letniowski. Wiślacy próbowali od razu odpowiedzieć, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Retlewski. W odpowiedzi w naszą poprzeczkę z rzutu wolnego uderzył Łuczak. Po upływie pół godziny wiślacy domagali się rzutu karnego po strzale Papikyana reklamując odbicie piłki ręką. Dwukrotnie dobrze interweniował bramkarz miejscowych po strzałach Banacha i Ednilsona. W 42. minucie kontra Radunii przyniosła drugiego gola autorstwa Łuczaka. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę meczu łapiemy kontakt po strzale głową Ednilsona. Asystę zapisał Dominik Banach.

W drugiej połowie wiślacy dążyli do remisu długimi fragmentami zamykając gospodarzy na ich połowie. Nie przyniosło to efektu bramkowego, a na domiar złego ponownie kontra Radunii dała im gola - ponownie na listę strzelców wpisał się Łuczak. Wisła grała do końca i zdołała zdobyć drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Orłowski trafiając do własnej bramki. Na odrobienie strat zabrakło jednak czasu.

 

RADUNIA STĘŻYCA 3:2 (2:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Letniowski 11 (karny), Łuczak 42, 83 - Ednilson 45, Orłowski 90 (samobójcza)

Wisła: Zieliński - Cheba, Wiech, Przywara, Majewski, Papikyan (72 Kołtański), Skałecki (84 Kona), Josino (59 Kaczmarek), Ednilson (59 Klichowicz), Banach (46 Puton), Retlewski

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny