Aktualności

Olimpia z punktami

04.09.2022

Nieudany wyjazd do Elbląga. Wiślacy mimo bardzo dobrej pierwszej połowy meczu i prowadzenia na początku drugiej wracają do Puław bez punktu.

W pierwszej odsłonie puławianie wypracowali kilka niezłych okazji do zdobycia gola. Uderzali Puton, Paluchowski czy Gvozdenovic, ale tlen swojemu zespołowi podawał dobrze znany w Puławach Andrzej Witan. Gospodarze praktycznie nie zagrozili naszej bramce. Na początku drugiej odsłony zamieszanie w polu karnym Olimpii wykorzystał Adrian Paluchowski. Od tego momentu coś się jednak w grze naszego zespołu zacięło. Po faulu w naszym polu karnym arbiter podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Kamil Wenger. Gospodarze poszli za ciosem i szukali kolejnej bramki, ale wiślacy mogli się odgryźć. Dobrej okazji nie wykorzystał m.in. wprowadzony po przerwie Dawid Retlewski. Co nie udało się naszym zawodnikom udało się miejscowym. W 90. minucie na strzał z linii pola karnego zdecydował się Sienkiewicz, a piłka ugrzęzła w siatce.

Teraz przed naszym zespołem bój z Górnikiem Polkowice. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 17.00

OLIMPIA ELBLĄG 2:1 (0:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Wenger 68 (karny), Sienkiewicz 90 - Paluchowski 52

Wisła: Posiadała - Gvozdenovic, Majewski, Wiech, Cheba, Banach (74 Ednilson), Kona, Puton, Josino (68 Mościcki), Klichowicz, Paluchowski (68 Retlewski)

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny