Aktualności

Remis w Kraśniku

28.04.2021

Zaledwie jeden punkt przywozimy z Kraśnika. Po dziewięćdziesięciu minutach gry pozostaje niedosyt, bo byliśmy drużyną lepszą, ale nieskuteczną.

Już w 10. minucie po dośrodkowaniu Dominika Cheby ładnym strzałem głową popisał się Adrian Paluchowski otwierając wynik spotkania. Chwilę później pierwsza z kontrowersji, bo wydawało się, ze po zagraniu Kacprzyckiego jeden z obrońców zatrzymał piłkę ręką. Następnie z rzutu wolnego w mur uderzył Ednilson, a chwilę później wstrzeloną przez Kacprzyckiego piłkę instynktownie odbił bramkarz Stali. W 30. minucie po dobrej akcji huknął z dystansu Włodzimierz Puton i pomylił się bardzo nieznacznie. Sześć minut później kolejna kontrowersja w polu karnym miejscowych. Z bólu po interwencji obrońcy zwijał się Kacprzycki, ale gwizdek arbitra milczał.

Po rozpoczęciu drugiej połowy w zamieszaniu pod bramką Borusińskiego przewrotką próbował uderzać Kondracki. Nikt z kolegów nie zdołał jednak wbić piłki do siatki. W 58. minucie piłkę w polu karnym otrzymał Adrian Paluchowski. Uderzył na bramkę rywali, jednak trafił tylko w słupek. W odpowiedzi z rzutu wolnego próbowali gospodarze. Piotr Owczarzak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Na kwadrans przed końcem długie zagranie piłki w stronę pola karnego wiślaków i z powietrza zdecydował się uderzyć Jakub Mażysz. Wyszedł z tego strzał nie do obrony i futbolówka zatrzepotała w siatce. Wiślacy rzucili się do odrabiania strat i chwilę później swoją szansę miał Krystian Puton. Niestety po jego strzale piłka otarła się o słupek. Stalowcy próbowali odpowiedzieć po kontrze, jednak tym razem Mażysz pomylił się w dobrej sytuacji. Piłkę meczową miał jeszcze Karol Czelny, który dostał podanie od Paluchowskiego. Strzał z kilku metrów w sobie tylko znany sposób obronił Borusiński i podział punktów stał się faktem.

Już w niedzielę podejmiemy na własnym stadionie ŁKS Łagów. Początek o godzinie 17.00.

 

STAL KRAŚNIK 1:1 (0:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Mażysz 74 – Paluchowski 10

Wisła: Owczarzak – Kuban, Cheba, Cyfert, Pielach, Skałecki, Kondracki (64 Czelny), Ednilson (64 Puton K.), Kacprzycki (64 Drozdowicz), Paluchowski, Puton W. (80 Zając)

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny