Remis z Polonią

21.08.2022

W sobotni wieczór w ramach 7. kolejki eWinner II ligi zremisowaliśmy z Polonią w Warszawie 0:0.

Spotkanie było wyrównane od pierwszych minut. Zaczęło się od szarży Ednilsona, a następnie Klichowicza. Obie próby zostały wyjaśnione przez obrońców z Warszawy. W odpowiedzi próbował Fidziukiewicz, ale bez efektu. Następnie ładnie z dystansu uderzył Maciej Kona, jednak minimalnie niecelnie. W 39. minucie słupek uratował nas przed utratą bramki, a z dobitką ofiarnie poradził sobie Posiadała.

W drugiej odsłonie dwukrotnie w niemal idealnych sytuacjach znajdował się Ednilson, ale też nie potrafił skierować piłki do bramki. W naszym polu karnym po raz kolejny dobrze pokazał się Posiadała, który zatrzymał Piątka. W końcówce obie drużyny dążyły do zdobycia goli, ale próby Papikyana i Cheby po stronie Wisły, oraz Fidziukiewicza i Bajdura po stronie Polonii nie dały rezultatów.

POLONIA WARSZAWA 0:0 WISŁA PUŁAWY

Wisła: Posiadała - Gvozdenović, Wiech, Majewski, Cheba, Ednilson (66 Ryszka), Kona, Puton, Kołtański (46 Kaczmarek), Klichowicz (74 Papikyan), Retlewski (66 Paluchowski)