Aktualności

Resovia lepsza

06.09.2021

Na tarczy z Rzeszowa wrócili nasi juniorzy. Po raz kolejny zabrakło doświadczenia, bo przy wyrównanym meczu decydują detale. Od pierwszej minuty spotkanie było dość wyrównane z niewielką przewagą po stronie wiślaków, którzy po dwudziestu minutach powinni prowadzić. Nie wykorzystali jednak doskonałej sytuacji. W odpowiedzi skutecznością błysnęli gospodarze, którzy trafili do siatki w 34. minucie za sprawą Mikołaja Marcińca. Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej i ponownie w idealnej sytuacji nie potrafimy zdobyć gola. W 77. minucie z rzutu wolnego huknął za to Mikołaj Modrzejewski, a broniący naszej bramki Szymon Pilaszek musiał wyciągać piłke z siatki.

Nie możemy się wstydzić naszej gry, ale musimy pracować nad wykończeniem akcji i czekamy na pierwsze punkty na koncie naszego zespołu. Za tydzień w niedzielę o godzinie 15.00 podejmiemy Cracovię.

RESOVIA 2:0 (1:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Marciniec 34, Modrzejewski 77

Wisła: Murat (46 Pilaszek) - Baran, Furga (75 Kostecki), Wolski, Zdulski (67 Nakonieczny), Gałązka, Ruciński, Szymanek, Welter (85 Łączny), Brykowski (75 Podleśny), Hawryło (46 Czapla)

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny