Sobotnie zmagania podczas PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20

14.02.2021

Nasze zawodniczki startowały w sobotę w Toruniu podczas PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20.

Maja Brodowska startowała w eliminacjach na dystansie 200 metrów U18. W 6 biegu eliminacyjnym nasza zawodniczka zajęła 1 miejsce z czasem 26.27 i zagwarantowała sobie udział w niedzielnym finale, który zaplanowany jest na godzinę 12:30.

Alicja Sielska startowała w sobotę na dystansie 60 metrów U20. W biegu eliminacyjnym numer 2 nasza zawodniczka zajęła 3 miejsce z czasem 7.87 zagwarantowała sobie udział w finale B. Niestety w wyniku falstartu Alicja nie ukończyła biegu w finale B.

Już w niedzielę (14.02), kolejne starty naszych zawodniczek podczas PZLA Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20. O 9:55 startuje Zuzanna Gozdera w 2 biegu eliminacyjnym 60 metrów przez płotki U18. Tak jak wcześniej wspominaliśmy o 12:30 Maja Brodowska biegnie w finale na 200 metrów U18. O 16:55 w biegu eliminacyjnym na dystansie 60 metrów przez płotki U20 startuje Alicja Sielska.