Sparing z Bronią na plus

19.02.2022

Pewnym zwycięstwem zakończył się ostatni sparing przed startem rundy wiosennej 2. ligi. Zespół Mariusza Pawlaka pokonał trzecioligową Broń Radom 3:0.

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Stefan Ilić oraz Błażej Cyfert. Nasz serbski nabytek wykorzystał dobre podanie i strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. Z kolei Cyfert najprzytomniej znalazł się w polu karnym i strzałem z powietrza dał nam drugiego gola. Wynik ustalił w drugiej połowie Bartłomiej Bartosiak uderzając ładnie lewą nogą w okienko radomskiej bramki.

Przed wiślakami ostatni mikrocykl treningowy. Już w najbliższą niedzielę zagramy u siebie mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00.

WISŁA PUŁAWY 3:0 (2:0) BROŃ RADOM

Bramki: Ilić 18, Cyfert 29, Bartosiak 70

Wisła: Socha - Flak (46 Kuban, 68 Flak), Cyfert, Bracik, Cheba, Kona (46 Lisowski), Puton (46 Kondracki), Daniel (68 Puton), Ilić (58 Drozdowicz), Banach (46 Bartosiak), Paluchowski (58 Ednilson)