Aktualności

Bilety na mecz z Orlętami już dostępne

14.05.2021

Już w środę 19.05.2021 o godzinie 18.00 rozegramy pierwsze po długiej przerwie spotkanie z udziałem publiczności. Dziś rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski.

Według regulacji sanitarnych mających wejść w życie od 15 maja 2021r., na wydarzeniach sportowych będą mogli zagościć widzowie w liczbie stanowiącej 25% pojemności danego obiektu. Pierwszeństwo w powrocie na stadion będą miały osoby które zakupiły karnet na rundę jesienną sezonu 2020/2021r. W związku z powyższym zapraszamy posiadaczy karnetów do siedziby klubu w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w celu odbioru biletu na powyższe spotkanie.

Do sprzedaży przeznaczyliśmy 750 biletów.

Kibice zainteresowani otwartą sprzedażą biletów, nabywać je mogą wyłącznie online przez portal Kupbilet.pl lub stacjonarnie w salonie Empik w Galerii Zielonej w Puławach.

Link do strony Kupbilet.pl: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn1219

Uwaga: Stacjonarna sprzedaż w kasach biletowych nie będzie prowadzona. Kasy biletowe nie będą czynne.

Cennik biletów:


Bilet normalny: 10 zł
Kobiety: 1 zł
Bilet ulgowy: 5 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści, młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

Próg 25% pojemności obiektu jest dla nas progiem nieprzekraczalnym, a obowiązkowe bufory dla obsługi technicznej meczu oraz konieczność zachowania ustalonych odległości na widowni sprawiają, iż na niektórych sektorach zmniejszyła się liczba udostępnionych krzesełek. Część miejsc musiała także zostać wyłączona ze sprzedaży ze względu na wyżej wymienione okoliczności.

Przypominamy, że obecni na meczu Kibice są zobligowani do noszenia maseczek w momencie wchodzenia na Stadion oraz w momencie przemieszczania się po nim, włącznie z punktami gastronomicznymi (otwartymi w ramach obowiązujących reguł sanitarnych) i toaletami. W ramach zasad, minimalizujących liczbę miejsc potencjalnego gromadzenia się, zamknięte zostaną także stadionowe depozyty. W związku z tym prosimy o pozostawienie swoich plecaków oraz bagażu osobistego w domach.

Udostępnione miejsca zostały wyselekcjonowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Zachęcamy więc rodziny do rezerwowania swoich miejsc blisko siebie. Musimy pamiętać, że zmiana miejsca na Stadionie może ograniczać komfort i bezpieczeństwo innych kibiców poprzez niezachowanie odpowiedniego dystansu względem pierwotnie wyznaczonych miejsc. Prosimy o zachowanie na meczu społecznej odpowiedzialności.

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny