Aktualności

Gramy z GKS-em Bełchatów

30.07.2021

 

Już w sobotę po trzyletniej przerwie powrócimy na boiska szczebla centralnego. Na inaugurację eWinner 2.ligi podejmiemy na własnym obiekcie spadkowicza z 1. ligi - drużynę GKS-u Bełchatów.

Podopieczni Patryka Rachwała przeszli w lecie prawdziwą rewolucję. Z drużyną pożegnało się wielu graczy, a po stronie zysków zapisać można aż 14 nowych piłkarzy, wśród których jest kilku doświadczonych na poziomie centralnym zawodników. W tym gronie jest m.in. Martin Klabnik (Chojniczanka Chojnice), Jewhen Radionow (Puszcza Niepołomice), Mateusz Gancarczyk (Odra Opole) czy Adam Dobosz (Sokół Ostróda).

Spotkanie z bełchatowianami będzie wyjątkowe dla Bartłomieja Bartosiaka, który jest wychowankiem GKS-u i występował w tym klubie w rozgrywkach Ekstraklasy, 1. oraz 2. ligi. Mocniej serce zabije również Kacprowi Kondrackiemu, który spędził w Bełchatowie trzy sezony. Co ciekawe asystentem trenera Rachwała jest brat Kacpra - Bartłomiej. W drużynie naszego sobotniego rywala występował też Lukas Kuban, a zespół prowadził w sezonach 16/17 i 17/18 obecny trener Wisły Mariusz Pawlak. Z kolei w składzie przeciwników jest były zawodnik Wisły Leonid Otczenaszenko.

Wiślacy są gotowi do inauguracji i zapowiadają walkę o trzy punkty. Nikt nie narzeka na urazy. Zabraknie jedynie wracającego po kontuzji Borysa Piotrowskiego.

Transmisja z meczu będzie dostępna w aplikacji mobilnej eWinner, a także na stronie sportize.pl (koszt miesięcznej subskrypcji to 23,99zł).

Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Jendy z Warszawy zabrzmi o godzinie 18:00. Kasy stadionu będą otwarte od godziny 15:00. Bilety są też dostępne za pośrednictwem platformy kupbilet.pl.

 

Zapraszamy na stadion, bądź z nami i wspieraj Wisłę!

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny