Aktualności

Kolejne sukcesy na Zimowych Mistrzostwach!

12.12.2021

 

Kolejne sukcesy na Zimowych Mistrzostwach w Lublinie i Gliwicach! Nasze zawodniczki w niedzielę zameldowały się trzy razy w finałach A i raz w finale B! Trzeci medal podczas Zimowych Mistrzostw w Lublinie zdobyła Gabrysia Król, która podczas finału na 100 metrów stylem zmiennym zajęła 1 miejsce!

Nikola Jasik zameldowała się w finale A na 200 metrów stylem motylkowym. W eliminacjach zajęła 7 miejsce z czasem 2:30.46. W finale poprawiła swój czas i zajęła 6 miejsce!

Zuzia Gawełko zakwalifikowała się do finału B na 200 metrów stylem klasycznym z czasem 2:46.48. W finale B popłynęła z czasem 2:46.95 i zajęła 5 miejsce.

Gabrysia Król dzisiaj zakwalifikowała się dwóch finałów A: na 100 metrów stylem dowolnym i na 100 metrów stylem zmiennym. Nasza zawodniczka niestety musiała zrezygnować ze startu w finale na 100 metrów stylem dowolnym z powodu choroby. W finale na 100 metrów stylem zmiennym nasza zawodniczka pokazała się z najlepszej strony i zdobyła złoty medal. Czas Gabrysi to 1:03.14.

W Gliwicach Ania Pecio startowała w finale A na 100 metrów stylem zmiennym. Nasza zawodniczka zajęła 10 miejsce z czasem 1:07.62.

Gratulacje dla zawodniczek i dla trenera!

 

 

 

 

 

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny