Medale sztangistów

29.03.2022

Reprezentanci Wisły Puławy wracają z medalami i rekordami życiowymi z Pucharu Starosty Lubelskiego oraz Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS.

Natalia Zawisza została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wagowej oraz w punktacji sinclaira, w grupie do lat U-15. Marianna Góra zajęła pierwsze miejsce w kategorii wagowej oraz zdobyła brązowy medal za punktację sinclaira, w grupie U-15. Wiktoria Kiełczewska ze złotym medalem oraz Gabriela Miturska z brązowym wracają do Puław. W grupie wiekowej U-15 w kategorii chłopców Kamil Ślusarski i Mateusz Kozak zdobywają złote medale.

Dominik Kuszner zajął trzecie miejsce w grupie U-17, Zuzanna Podlaszczak uplasowała się na pierwszym miejscu, a Wiktoria Słotwińska z Aleksym Szymankiem zdobyli srebrne medale w swoich kategoriach.