CLJ: Porażka z Cracovią

01.04.2022

Nie udało się podtrzymać passy meczów bez porażki w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U17. Wiślacy dziś pomimo ambitnej gry musieli uznać wyższość Cracovii, która pokonała nas na swoim stadionie w stosunku 4:1.

Pierwszą z bramek dla krakowian zapisał na swoim koncie ex-wiślak Filip Koper, któremu gratulujemy udanego występu. Po przerwie na 2:0 podwyższył Bartłomiej Donda. Pięć minut później jedynego, jak się później okazało, gola dla naszego zespołu zdobył Kacper Szymanek wykorzystując rzut karny. Wiślacy próbowali wyrównać, ale zostali w końcówce skarceni. Drugiego gola zdobył Donda w 86. minucie, a w piątej minucie doliczonego czasu trafił raz jeszcze kompletując hattricka i do Puław wracamy bez punktów.

Za tydzień zagramy na wyjeździe z TOP-em 54 Biała Podlaska.

CRACOVIA 4:1 (1:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Koper 43, Donda 60, 86, 90 - Szymanek 65 (karny)

Wisła: Pilaszek - Knap, Kostecki, Baran, Wolski, Zdulski, Szymanek, Welter, Brykowski, Hawryło, Czapla oraz Murat, Sikora, Lalak, Ruciński, Lis, Czuba, Napora