Aktualności

Punkt w Nowym Targu

08.05.2021

Jeden punkt przywozimy z dalekiego Nowego Targu. Dzięki remisowi 1:1 pozostajemy najlepiej punktującym zespołem wiosny, a oba zespoły wciąż utrzymują status niepokonanych w bieżącej rundzie.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią to wiślacy nadawali ton grze i byli stroną bardziej aktywną. W pierwszej odsłonie swoich szans szukali Bartłomiej Bartosiak oraz Adrian Paluchowski, a najlepszą okazję zmarnował Emil Drozdowicz. Po raz kolejny spełniło się powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach, które chwilę później się mszczą. Tak był też tym razem, kiedy w niecodziennych okolicznościach Patryk Serafin pokonał strzałem z kilkudziesięciu metrów Piotra Owczarzaka.

W drugiej połowie wiślacy konsekwentnie atakowali gospodarzy i chwilę po wznowieniu gry powinni doprowadzić do remisu, ale pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Paluchowski. Po upływie przeszło godziny gry przechwyt w środku pola zanotował Skałecki, który pomknął w pole karne i strzałem z szesnastu metrów nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi Podhala. W ostatnich fragmentach meczu to goście dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki jednak skutecznie i momentami szczęśliwie bronili się miejscowi.

Maraton meczów trwa dalej. Już w środę w ostatnim z zaległych meczów zagramy z Siarką Tarnobrzeg.

Podhale Nowy Targ 1:1 (1:0) Wisła Puławy

Bramki: Serafin 40 - Skałecki 62

Wisła: Owczarzak - Cheba, Kuban, Cyfert, Pielach, Skałecki, Kondracki (63 Puton W.), Drozdowicz (81 Wiech), Bartosiak (63 Ednilson), Kacprzycki (83 Zając), Paluchowski

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny