Aktualności

Rozpoczynamy sprzedaż biletów i karnetów

18.07.2021

 

Już w poniedziałek (19.07) w samo południe rusza sprzedaż biletów i karnetów na mecze domowe Wisły Puławy w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 w rozgrywkach eWinner 2 liga.

Cennik biletów:

Bilet normalny: 15 zł
Kobiety: 1 zł
Bilet ulgowy: 8 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści, młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

Cennik karnetów:

Karnet normalny: 90 zł
Karnet Kobiety: 7 zł
Karnet ulgowy: 45 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, emeryci, renciści, młodzież szkolna za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie w siedzibie klubu. Już wkrótce poinformujemy o sprzedaży biletów na kupbilet.pl

– Obecnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Udostępnienie informacji o zaszczepieniu przy zakupie karnetu (poprzez okazanie Unijnego Certyfikatu COVID) pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób wpuszczonych na stadion. Umożliwia to nam zwiększenie liczby udostępnionych miejsc do sprzedaży. Podanie tej informacji jest dobrowolne i będzie ona wykorzystywana wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczach. Prosimy naszych kibiców o wyrozumiałość i pomoc klubowi w organizacji meczów w dobie pandemii COVID-19 poprzez okazanie przy zakupie karnetu Unijnego Certyfikatu COVID przez osoby zaszczepione.

UWAGA

- Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna posiadającego ważny bilet wstępu, dzieci i młodzież muszą mieć bilet “zerowy” wydany w kasie).

- Do zakupu biletu nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki na mecze można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

- Istnieje możliwość zakupu biletów dla grup szkolnych w cenie 1zł / osoba. W celu rezerwacji takowych prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu pod numerem telefonu 81 470 49 09. 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny