Aktualności

Sekcja pływacka startuje na MP

16.07.2021

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Oświęcimiu i Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16 lat w Warszawie. Na tych zawodach są obecne zawodniczki naszej sekcji pływackiej. 

Zawody w Warszawie jak i w Oświęcimiu wystartowały już w czwartek. Jedyną zawodniczką naszej sekcji, która startowała tego dnia była Zuzanna Gawełko. Nasza zawodniczka zajęła 12 miejsce na 1500 metrów stylem dowolnym. Zuzia ten dystans przepłynęła z czasem 19:16.10.

W piątek podopieczne Grzegorza Chojaka również będą rywalizować. Ania Pecio w Warszawie na 50 metrów stylem klasycznym, a w Oświęcimiu Zuzia Gawełko na 50 metrów stylem klasycznym, Nikola Jasik na 100 metrów stylem motylkowym i Gabriela Król na 400 metrów stylem zmiennym.

Trzymamy kciuki za nasze zawodniczki!

 

 

 

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny