Aktualności

Sekcja pływacka startuje na MP

16.07.2021

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Oświęcimiu i Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16 lat w Warszawie. Na tych zawodach są obecne zawodniczki naszej sekcji pływackiej. 

Zawody w Warszawie jak i w Oświęcimiu wystartowały już w czwartek. Jedyną zawodniczką naszej sekcji, która startowała tego dnia była Zuzanna Gawełko. Nasza zawodniczka zajęła 12 miejsce na 1500 metrów stylem dowolnym. Zuzia ten dystans przepłynęła z czasem 19:16.10.

W piątek podopieczne Grzegorza Chojaka również będą rywalizować. Ania Pecio w Warszawie na 50 metrów stylem klasycznym, a w Oświęcimiu Zuzia Gawełko na 50 metrów stylem klasycznym, Nikola Jasik na 100 metrów stylem motylkowym i Gabriela Król na 400 metrów stylem zmiennym.

Trzymamy kciuki za nasze zawodniczki!

 

 

 

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny