Aktualności

Współpraca z Miastem Puławy przedłużona!

02.02.2022

Współpraca z Miastem Puławy przedłużona na kolejną rundę!

2 lutego, w samo południe w sali konferencyjnej MOSiR na stadionie przy ul. Hauke-Bosaka Prezydent Miasta Paweł Maj oraz przedstawiciele zarządu naszego klubu Paweł Wójcik i Piotr Włodarczyk podpisali umowę, na mocy której otrzymamy wsparcie w wysokości 50 tysięcy złotych za działania promujące Puławy w rundzie wiosennej Ewinner II Ligi 2021/22.

"Dziękujemy za wsparcie prezydentowi i wszystkim radnym, którzy byli przychylni tej decyzji. W przyszłym roku będziemy obchodzić 100-lecie naszego klubu, jesteśmy otwarci na współpracę, postaramy się zrealizować wszystkie zobowiązania wynikające z umowy w sposób profesjonalny i skuteczny, bo tak naprawdę promowanie naszego pięknego miasta, to jest dla Klubu zaszczyt" - mówił wiceprezes Paweł Wójcik podczas uroczystości podpisania umowy.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkich na mecze w rundzie wiosennej.

Łączy nas piłka i łączy nas Wisła!

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny