Aktualności

Wygrana z Podlasiem

05.02.2022

Drugie zwycięstwo podczas zimowych przygotowań. Wiślacy pokonali w sobotnim sparingu trzecioligowe Podlasie Biała Podlaska 2:1.

Wiślacy prowadzili grę od pierwszej minuty i taki obraz gry trwał do końcowego gwizdka. Po upływie dziesięciu minut ładnie uderzał Bartosiak, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Chwilę później było już 1:0. Z lewej strony dogrywał Bartosiak a piłkę do siatki skierował Dominik Banach. Kolejne minuty to kolejne okazje na gola, ale brakowało skuteczności lub w grę wchodziła nonszalancja pod bramką rywala. To zemściło się w 37. minucie, kiedy nieporozumienie w linii obrony wykorzystał Kamil Kocoł. W drugiej połowie gra była bardziej rwana, a jedyny gol padł na kwadrans przed końcem. Ładne podanie z głębi pola wykorzystał Krystian Puton, który przelobował bramkarza.

W najbliższą środę podejmiemy na własnym stadionie Energię Kozienice.

WISŁA PUŁAWY 2:1 (1:1) PODLASIE BIAŁA PODLASKA

Bramki: Banach 11, Puton 75 - Kocoł 37

Wisła (I połowa): Socha - Kuban, Cyfert, Bracik, Kona, Carlos, Cheba, Flak, Banach, Bartosiak, Paluchowski; (II połowa): Kołotyło - Bracik, Cyfert, Cheba, Kuban (65 Konc), Puton, Lisowski, Ednilson, Kondracki, Bartosiak (65 Czapla), Drozdowicz