Aktualności

Wygrana z Podlasiem

05.02.2022

Drugie zwycięstwo podczas zimowych przygotowań. Wiślacy pokonali w sobotnim sparingu trzecioligowe Podlasie Biała Podlaska 2:1.

Wiślacy prowadzili grę od pierwszej minuty i taki obraz gry trwał do końcowego gwizdka. Po upływie dziesięciu minut ładnie uderzał Bartosiak, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Chwilę później było już 1:0. Z lewej strony dogrywał Bartosiak a piłkę do siatki skierował Dominik Banach. Kolejne minuty to kolejne okazje na gola, ale brakowało skuteczności lub w grę wchodziła nonszalancja pod bramką rywala. To zemściło się w 37. minucie, kiedy nieporozumienie w linii obrony wykorzystał Kamil Kocoł. W drugiej połowie gra była bardziej rwana, a jedyny gol padł na kwadrans przed końcem. Ładne podanie z głębi pola wykorzystał Krystian Puton, który przelobował bramkarza.

W najbliższą środę podejmiemy na własnym stadionie Energię Kozienice.

WISŁA PUŁAWY 2:1 (1:1) PODLASIE BIAŁA PODLASKA

Bramki: Banach 11, Puton 75 - Kocoł 37

Wisła (I połowa): Socha - Kuban, Cyfert, Bracik, Kona, Carlos, Cheba, Flak, Banach, Bartosiak, Paluchowski; (II połowa): Kołotyło - Bracik, Cyfert, Cheba, Kuban (65 Konc), Puton, Lisowski, Ednilson, Kondracki, Bartosiak (65 Czapla), Drozdowicz

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny