Aktualności

Z Ruchem na remis

27.04.2022

Bardzo dobry mecz obejrzeli kibice zgromadzeni w środowe popołudnie na stadionie przy ulicy Hauke-Bosaka 1. Wiślacy zdominowali chorzowski Ruch, ale do pełni szczęścia zabrakło gola.

Już w pierwszej minucie do ataku ruszyli wiślacy, a szarżującego Putona faulem zatrzymał jeden z rywali. Piłka po strzale z rzutu wolnego poleciała nad poprzeczką. W jedenastej minucie ponownie dobrze zachował się Puton uderzając z dystansu, ale Bielecki odbił W futbolówkę. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał w czterdziestej minucie Adrian Paluchowski, jednak piłka po jego strzale trafiła tylko w słupek. Chwilę później z rzutu wolnego uderzył Janek Flak. Ponownie dobrze zachował się Bielecki broniąc strzał i późniejszą dobitkę. Goście w tej części gry nie oddali strzału na bramkę.

W drugiej połowie wydawało się, że wiślacy dopną swego. Goście od pięćdziesiątej ósmej minuty grali w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Rusłana Zubkova. Kwadrans przed końcem meczu kapitalną okazję miał Janek Flak, który uderzył z pola karnego, ale pomylił się o centymetry. Swoich szans próbowali też Carlos Daniel oraz Emil Drozdowicz. Do ostatniej chwili wiślacy starali się o gola, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki.

Już w najbliższą niedzielę zagramy we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem.

WISŁA PUŁAWY 0:0 RUCH CHORZÓW

Wisła: Gradecki - Flak (77 Banach), Cheba, Bracik, Wiech, Wawszczyk, Kona, Daniel, Ryszka (77 Drozdowicz), Puton (88 Kondracki), Paluchowski

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny