Aktualności

Gramy z Wisłoką

05.05.2021

Odrabiamy zaległości. Już w środę ciąg dalszy maratonu meczów. Tym razem podejmiemy Wisłokę Dębica.

Zespół prowadzony przez Dariusza Kantora to jedna z ciekawiej grających drużyn w naszej grupie III ligi. Aktualnie zajmuje siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem 48 punktów. Wisłoka stara się grać otwarty futbol, próbuje dominować i jako jeden z niewielu zespołów w naszej lidze występuje w ustawieniu z trójką obrońców. Trener Kantor prowadzi zespół z Dębicy od blisko czterech lat budując solidną i bardzo stabilną, jak na skromny budżet, kadrę. O sile Wisłoki przekonały się wiosną m.in. drużyny Siarki Tarnobrzeg (4:1) czy Orląt Radzyń Podlaski (6:2).

Gwiazdą drużyny z Podkarpacia jest niewątpliwie doświadczony Damian Łanucha, warto też zwrócić uwagę na Dariusza Kamińskiego, czy też Sebastiana Fedana, który jednak w Puławach nie zagra ze względu na pauzę za żółte kartki.

Faworytem środowego starcia są jednak wiślacy, którzy będą szukali 24. zwycięstwa w sezonie mogącego wydatnie przybliżyć promocję do 2. ligi. Trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników poza kontuzjowanym Rafałem Kiczukiem. Nasz zespół we wtorek odbył przedmeczową jednostkę treningową i wykazuje pełną gotowość do meczu.

Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00, a my tradycyjnie przeprowadzimy relację na żywo w formie video. Zachęcamy do oglądania i kibicowania!

 

 

 

 

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny